• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Семінар для заступників директорів з виховної роботи

Семінар для заступників директорів з виховної роботи

2015-11-13

12 листопада 2015 року на базі ЦДЮТ № 1 відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи ЗНЗ Дзержинського району з теми "Мистецтво як засіб творення особистості в системі позашкільної освіти". З досвідом роботи КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради" з даного питання присутніх ознайомила О.М. Григорець, директор ЦДЮТ № 1. До уваги учасників семінару було представлено виступ С.І. Волчкової, заступника директора з НВР, з теми "Формування творчої особистості через інтеграцію мистецтв у системі методичної роботи ЦДЮТ № 1". У ході заходу було проведено три майстер-класи, а саме:

- майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, під керівництвом Н.А. Горошко, народного майстра України, керівника зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва "Колібрі";

- майстер-клас з кераміки, під керівництвом В.І. Пузанка, народного майстра України, керівника керамічної студії "Гарт";

- майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва, під керівництвом Т.В. Семенюк, керівника гуртка образотворчого мистецтва "Акцент".

Вихованці театрального гуртка "Золотий ключик" (керівник – Л.М. Воробйова) показали виставу на національно-патріотичну тематику "Коза-мандрівниця". Також до уваги учасників заходу були представлені художні номери у виконанні вихованців хореографічного гуртка "Барви танців" (керівник – О.О. Жицька), вокального гуртка "Зоряний дощ" (керівник – О.С. Рябініна) та хореографічного гуртка "Сузір’я" (керівник – В.Ю. Рідкоус).

Фотозвіт

Кiлькiсть переглядiв: 0