• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відродження патріотичного виховання

Відродження патріотичного виховання

2015-07-30

Кабінет Міністрів України створив Міжвідомчу комісію з питань національно-патріотичного виховання. Відповідна постанова оприлюднена на Урядовому порталі.

До складу міжвідомчої комісії включено близько двадцяти чиновників різних міністерств і відомств, а також декількох представників громадських організацій.

Основними завданнями, покладеними на членів комісії, стане сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань національно-патріотичного виховання.

Також комісія визначатиме шляхи, механізми та способи вирішення питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади із зазначених питань.

У рамках діяльності комісії планується удосконалити нормативно-правову базу з питань національно-патріотичного виховання.

Члени комісії проводитимуть аналіз стану справ та причин виникнення проблем у процесі відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, вивчатимуть результати діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання тощо.

Також передбачається, що комісія подаватиме уряду рекомендації та пропозиції з питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.

Утворену комісію очолить міністр культури України. Організаційне забезпечення її роботи здійснюватиме Міністерство молоді та спорту.

Як відомо, Міністерством освіти і науки у червні цього року була затверджена Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Відомство рекомендувало навчальним закладам розпочати новий навчальний рік першим уроком, тематика якого відповідала б її принципам.

Інформація з сайту osvita.ua

Кiлькiсть переглядiв: 0