• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Харківські школярі пройшли навчання в літній природничій школі за хіміко-біологічним напрямом на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP

Харківські школярі пройшли навчання в літній природничій школі за хіміко-біологічним напрямом на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP

2015-07-03

Шість юних науковців – представників навчальних закладів міста – пройшли навчання в літній природничій школі за хіміко-біологічним напрямом на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP.

Це учні Харківської гімназії №116 та Харківського ліцею №107.

Протягом дев’яти днів учні слухали лекції, виконували практичні роботи з основ дослідницької діяльності, написали та презентували наукові роботи, брали участь у психологічному тренінгу, вдосконалювали мовні навички з англійської мови. Відвідали Національний музей медицини України, Інститут біохімії НАН України, меморіальний музей О.В. Палладіна.

По закінченні школи учні отримали свідоцтва про навчання, подарункову продукцію відомих міжнародних брендів, позитивні враження до колекції спогадів про літо і нові знайомства.

Кiлькiсть переглядiв: 0