“Путівка в науку”

2011-04-11

Результати районного етапу міської предметної олімпіади випускників школи І ступеня “Путівка в науку”

В олімпіаді прийняли участь 171 учень із 29 ЗНЗ району. За рішенням жюрі І місце посіли учні:

  • освітня галузь "Математика":
    • ХНВК № 45 "АГ" - Котковський Д.В. ( вч.Бескаравайна І.В.);
    • ХНВК № 179 - Мазур М.О. ( Плотникова О.М. );
  • освітня галузь “Українська мова та література”:
    • ХГ № 6 - Мартинюк В.Є. ( вч.Новожилова М.О. );
    • ХЗОШ № 105 - Тріпольська М.А. (вч.Дурнєва І.П.);
  • освітня галузь "Я і Україна":
    • ХЗОШ № 154 - Медведєв Г.А. ( вч.Вовкушевська О.В.);
    • ХНВК № 179 - Зінченко К.О. ( вч.Печериця Н.В. ).

ІІ місце посіли учні:

  • освітня галузь "Математика":
    • ХНВК № 45 "АГ" - Кравцов А.А. ( вч.Бескаравайна І.В.);
    • ХЗОШ № 131 - Сергієнко А.В. ( вч.Андрющенко Н.Я. );
    • ХЗОШ № 148 - Назаренко Г.В. (вч.Волкова К.І.);
    • ХЗОШ № 154 - Швайко С.С. ( вч.Вовкушевська О.В.);
  • освітня галузь "Українська мова та література":
    • ХЗОШ № 51 - Зуб М.Є. (вч. Богдан А.В.);
    • ХЗОШ № 154 - Слєсик К.Є. ( вч.Глущенко О.Д.);
    • ХНВК № 169 - Соловйова А.Д. ( вч.Скрипник Г.Ф. );
    • ХНВК № 179 - Бондаренко Я.О. ( вч.Печериця Н.В.);
  • освітня галузь "Я і Україна":
    • ХГ № 6 – Решетняк О.О. (вч.Новожилова М.О. );
    • ХНВК № 45 "АГ" - Дядченко В.В. (вч.Бернодська О.В.);
    • ХЗОШ № 131 - Світенко Г.М. ( вч.Борисенко В.В. );
    • ХНВК № 149 - Христенко Е.Ю. (вч.Шило Н.О.).

ІІІ місце посіли учні:

  • освітня галузь "Математика":
    • ХЗОШ № 51 - Кречко Б.С. (вч.Рафальська В.М.);
    • ХЗОШ № 131 - Адамовська О.С. (вч.Борисенко В.В.);
    • ХСШ № 132 - Жовтобрюх Д.А. (вч.Лісковська В.Г.);
    • ХЛ № 149 - Абу-Шінді Я.О. (вч.Шило Н.О.);
    • ХЗОШ № 150 - Безкровний О.Ю. (вч.Мішина Л.С.);
    • ХНВК № 169 - Уфимцева К.І. (вч.Сєвєріна О.В.);
    • ХНВК № 179 - Алексєєв М.Ф. (вч.Плотникова О.М.);
    • АШБ - Нгуен А.М. (вч.Машкіна Л.М.);
    • АШБ - Андрющенко І.І. (вч.Лисак Н.В.);
  • освітня галузь "Українська мова та література":
    • ХГ № 6 - Матюшенко Є.О. (вч.Свинаренко О.М.);
    • ХЗОШ № 22 - Акименко М.В. ( вч.Здорик Н.О.);
    • ХНВК № 45 "АГ" - Церковна К.В. (вч.Бернадська О.В.);
    • ХЗОШ № 51 - Степаненко П.А. (вч.Рафальська В.М.);
    • ХСШ № 99 - Тимошенко А.В. (вч.Бзот Л.Ю.);
    • ХЗОШ № 146 - Бондаренко В.О. (вч.Завелицька С.А.);
    • ХЗОШ № 148 - Кузін Е.В. ( вч.Волкова К.І.);
    • ХЗОШ № 150 - Аветисова К.А. (вч.Мішина Л.С.);
    • ХЗОШ № 176 - Чередниченко Д.Д. (вч. Мірошниченко Ю.О.);
  • освітня галузь "Я і Україна":
    • ХСШ № 50 - Воробйова А.О. ( вч.Атаманюк Л.І.);
    • ХЗОШ № 109 - Панковець Н.Д. ( вч.Захарова С.В.);
    • ХГ № 116 - Лисіков І.Я. (вч.Черкашина А.В.);
    • ХЗОШ № 129 - Грица А.А. (вч.Литвиненко Н.П.);
    • ХЗОШ № 135 - Заїка А.Д. (вч.Войтенко А.І.);
    • ХЗОШ № 176 - Сурженко П.А. ( вч.Лобань Ю.С.);
    • ХНВК № 179 - Зубко І.С. ( вч. Печериця Н.В.);
    • ХНВК "Соколятко" - Фонта К.В. ( вч.Семикіна Н.А.);
    • АШБ - Пивовар Н.В. (вч. Обухівська В.В.).

Всього призові місця посіли 45 учнів, що складає 26% від загальної кількості учасників.

Найкращі результати показали учні ЗНЗ №№ 179 (5 переможців), 45 (4 переможця), 154 (3 переможця), 6 (3 переможця), 131 (3 переможця), 51 (3 переможця), АШБ (3 переможця).

6 учнів-переможців прийняли участь 09.04.2011 в міському етапі олімпіади “Путівка в науку” й досягли вагомих результатів:

  • І місце в номінації "Математика" (учениця ХНВК № 179, вчитель Плотникова О.М.);
  • ІІІ місце в номінації "Математика" (учень ХНВК № 45 “АГ”, вчитель Бескаравайна І.В.);
  • ІІІ місце в номінації "Українська мова" (учениця ХЗОШ № 105, вчитель Дурнєва І.П.);
  • перемога в номінації "Кращий знавець природи" (учениця ХНВК № 179, вчитель Печериця Н.В.).
Кiлькiсть переглядiв: 0