• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Спрощена процедура зарахування учнів до ЗНЗ

Спрощена процедура зарахування учнів до ЗНЗ

2014-08-27

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.07.2014 № 1/9-366 "Про зарахування учнів до загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів" спрощена процедура зарахування учнів до ЗНЗ.

Відповідно до Закону України ''Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України'', з урахуванням того, що певна кількість учнів, які проживали в Автономній Республіці Крим та у м. Севастополь висловлюють бажання продовжити навчання в загальноосвітніх навчальних закладах в інших регіонах країни, Міністерство дозволяє загальноосвітнім навчальним закладам приймати від цих учнів документи про базову та повну загальну середню освіту та додатки до них російського зразка з подальшою заміною цих документів на документи державного зразка.

Також МОН дозволяє зараховувати до навчальних закладів учнів, які проживали або проживають на території Донецької та Луганської областей, без відповідних документів про базову та повну загальну середню освіту та додатків до них з подальшим відновленням їх в установленому порядку.

При цьому навчальний заклад робить письмовий запит до районного (обласного) органу управління освітою щодо перевірки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти факту отримання документів про відповідний рівень освіти учнем та надання довідки про зазначене для зарахування дитини до навчального закладу.

Наказ МОН України № 843 від 18.07.2014 ''Деякі питання підключення департаментів (управлінь) освіти і науки до Єдиної державної електронної бази з питань освіти''

Кiлькiсть переглядiв: 0